ארועים ביוגה מאלה

הרצאה של עודד מנצורה!

ההרצאה מבוטלת עקב מזג האוויר!

מוזמנים:

חברים, אורחים, בני משפחה והקהל הרחב

בתכנית:

  • הרצאה של עודד מנצורה- **ראו פרטים למטה
  • כיבוד ושתיה חמה (מוזמנים להביא נשנושים).
  • פגישת חברים ישנים והכרות עם חדשים!

** לשאלות ובירורים התקשרו 077-443-1201 או ווטסאםפ (הודעות בלבד) 058-5505658. **מדיניות החזרים: במקרה של ביטול,  ינוכו דמי טיפול בסך 20 שח.

תשלום:

מחיר לתלמידי ובוגרי, קורס מורים ביוגה מאלה

25 שח

מחיר לבני זוג של תלמידי קורס מורים

35 שח

מחיר לקהל הרחב, אוהבי היוגה

(…ואולי תלמידים לעתיד…)

55 שח

לבעלי כרטיסיה ביוגה מאלה 

 

 

      ניקוב אחד על הכרטיסיה.

אודות עודד מנצורה

ותק של שלושים שנה. עשר שנים בארה"ב ועשרים שנה בארץ עם התמחות ברפואת תדרים ועיסוי רקמות עמוק לשינוי תודעה ולטיפול בכאבים פיזיים ונפשיים.

את לימודי האקדמיים באנטומיה ופיזיולוגיה השלמתי בלוס אנג'לס ושם גם למדתי פסיכולוגיה רוחנית,איזון גוף נפש, שיאצו ,עיסוי רפואי הוליסטי וביואקוסטיקה אבחון ממוחשב מדגימת קול וטיפול בצלילים ובתדרים המותאמים אישית.

מעביר סדנאות מודעות והתפתחות אישית, מורה רוחני ומפתח שיטות טיפול ייחודיות המבוססות על חקר תורת הסוד דרך האותיות ,השמות והצופן התנכי.

במפגש יציג בפנינו עודד מנצורה את משנתו כיצד לשנות את מערכת ההפעלה שלנו, כדי להתמודד עם שינויים ברובד הפיזי והנפשי.

כמו כן יבחנו מספר שאלות משמעותיות: ~ מהי מחלה ומי באמת חולה? ~ מהם תהליכים להתפתחות התודעה? ~ תבניות חשיבה התומכות בהרמוניה נפשית ~ מול תהליכי חשיבה המתחזקים את החלק החולה שבי. מהו מנעד רגשי תומך, ומה תפקידו ביצירת שפה אחת המקשרת בין החלק הפיזי לשאר מימדי הקיום שבנו.

במפגש עודד שם דגש רב על איכות המים ותדרי הנוזלים שבגוף ומוצא הקבלה ישירה בין איכות תדרי המים והנוזלים שבגוף לבריאות הגוף נפש .ובמקביל ינתן מידע על סגולות תוסף ייחודי המיצב חמצן לניקוי עמוק


בעקבות מהפך מאוד משמעותי בחיי , קיבלתי ב את מסר תודעת ה"אנחנו" והנחיות ייחודיות לקראת מעבר האנושות למימדים ותדרים גבוהים יותר.

את המידע הזה אני מעביר בסדנאות ,המתמקדות בחיבור לתודעת כדור הארץ , פענוח תדרים של מפת שורש הנשמה ושחרור קרמתי , אוניברסלי ואישי .ולאחרונה גם מנחה קבוצת מחקר ולימוד הספר "מפתחות חנוך".

חשוב!

מה להביא:

1. כוס תרמוס עם תה + פירות יבשים
3. מזרון יוגה, כרית ישיבה.

מה לא להביא:

אנא  השאירו טלפון במכונית או בבית (ולא במצב טיסה שאינו מונע קרינה ועלול לגרום לסרטן)