המורים

rox portrait from studio - face big

רוקסי – מלמדת קורס מורים ליוגה – שנה א' ו-ב' 

ליצירת קשר :  077-4431201


yehudit

יהודית שכטר – "פראנה ויניאסה" או יוגה בזרימה. טלפון 052-830-3174

פתח דבר – על ספר היוגה שכתבה יהודית

האסנה (התנוחה) היא אמצעי ולא מטרה בפני עצמה ולכן אינני נצמדת לכותרת זו או אחרת של שיטה מובנית. התרגול בשיעור נעשה תוך זרימה מתמדת של תנועה ונשימה וחקירת הגוף בתנועתו. בכל שיעור יש דגש על נושא מסויים (כגון אגן, מפרקי ירך, גב, רצועת כתפיים, התארכות גפיים וכדומה) והוא נבנה מהקל אל הקשה. אנו יודעים שיחידת גוף-נפש מאכלסת את מלוא היכולות והסגולות וכל שנותר הוא להסיר חסימות כדי לפגוש את המקום האינטימי של מגע עם העצמי הנצחי. ההיבט הפיזי וההיבט הפילוסופי שזורים ללא הפרד זה מזה ושניהם מקבלים התיחסות בכל תרגול. לכשמגיעים ליוגה, החיפוש תם והמסע מתחיל. הדרך אינה קלה אך שכרה לצידה.


 

 

בעז אגמון טלפון 077-443-1201

בעז מלמד נושאי תזונה ואורח חיים בקורס המורים של יוגה מאלה. הוא מתעניין במיוחד בדרך שבה המחשבה משפיעה על הגוף הפיזי ומלמד מדיטציות ודמיון מודרך כדי להעביר ידע זה.

השיעור מתבסס על תרגול אינטסיבי אך קצר ולאחר מכן צלילה מדיטטיבית אל תוך נבכי הדי אנ איי האנושי. ושינויו באמצעות כוח המחשבה!


 

שי דרורי טלפון  054-774-3830

תרגולה של מדיטציה בישיבה מתחיל בכניסה לתנוחה נינוחה ויציבה המעודדת שלווה ונוכחות ערנית. תוך כדי חווית תחושות גופניות ואירועים מנטליים המשתנים תדיר, אנו לומדים בהדרגה להרפות מן ההרגל המותנה של הזדהות עיוורת עם החוויה המובילה לתגובות של היאחזות ורתיעה לניסיון הישיר. על ידי הכרת הניסיון עם תודעה מאוזנת ושוות נפש מתאפשרת לנו חווית גופנו ותודעתנו בבהירות ואינטימיות גדולות מתמיד. אנו מבססים את התרגול בשיעור על הטכניקה הפשוטה והנפלאה של מודעות לנשימה. כשהיא מרוכזת היטב בנשימה מתבהרת התודעה ושוקטת. עם תודעה שלווה זו אנו יכולים לפנות לבחינתם הקרובה של אבני הבניין של הניסיון, ולבסוף ליישם את ההבנה והראייה שהושגו בתרגול בישיבה במסלולם המאתגר של חיי היום יום.

שי למד ותרגל מדיטציה במנזרים בודהיסטים תאילנדיים קוריאנים יפניים ובורמזים. לפרטים נוספים דברו עם שי: 054-774-3830


לביא – ויניאסה יוגה טלפון 050-654-2960

 


גילי ניומן – יוגה דנס טלפון 052-579-7515

בא לך לזוז? להרגיש את הגוף להזרים אנרגיה לעורר חלקים רדומים..
בא לך לנשום להרגיע את הלחץ מדיטציה בתנועה..
בא לך יוגה אבל יוגה דינאמית
בא לך דינאמי אבל דינאמי עדין
בא לך לרקוד
בא לך להתאהב בגוף מחדש


נעמה פינטו

 


אגנסיה סדובסקי  052-661-5991