המורים

rox portrait from studio - face big

רוקסי – מלמדת קורס מורים ליוגה – שנה א' ו-ב' 

ליצירת קשר :  077-4431201


yehudit

יהודית שכטר – "פראנה ויניאסה" או יוגה בזרימה. טלפון 052-830-3174

פתח דבר – על ספר היוגה שכתבה יהודית

האסנה (התנוחה) היא אמצעי ולא מטרה בפני עצמה ולכן אינני נצמדת לכותרת זו או אחרת של שיטה מובנית. התרגול בשיעור נעשה תוך זרימה מתמדת של תנועה ונשימה וחקירת הגוף בתנועתו. בכל שיעור יש דגש על נושא מסויים (כגון אגן, מפרקי ירך, גב, רצועת כתפיים, התארכות גפיים וכדומה) והוא נבנה מהקל אל הקשה. אנו יודעים שיחידת גוף-נפש מאכלסת את מלוא היכולות והסגולות וכל שנותר הוא להסיר חסימות כדי לפגוש את המקום האינטימי של מגע עם העצמי הנצחי. ההיבט הפיזי וההיבט הפילוסופי שזורים ללא הפרד זה מזה ושניהם מקבלים התיחסות בכל תרגול. לכשמגיעים ליוגה, החיפוש תם והמסע מתחיל. הדרך אינה קלה אך שכרה לצידה.


 

 

בעז אגמון טלפון 077-443-1201

בעז מלמד נושאי תזונה ואורח חיים בקורס המורים של יוגה מאלה. הוא מתעניין במיוחד בדרך שבה המחשבה משפיעה על הגוף הפיזי ומלמד מדיטציות ודמיון מודרך כדי להעביר ידע זה.

השיעור מתבסס על תרגול אינטסיבי אך קצר ולאחר מכן צלילה מדיטטיבית אל תוך נבכי הדי אנ איי האנושי. ושינויו באמצעות כוח המחשבה!


 

שי דרורי טלפון  054-774-3830

תרגולה של מדיטציה בישיבה מתחיל בכניסה לתנוחה נינוחה ויציבה המעודדת שלווה ונוכחות ערנית. תוך כדי חווית תחושות גופניות ואירועים מנטליים המשתנים תדיר, אנו לומדים בהדרגה להרפות מן ההרגל המותנה של הזדהות עיוורת עם החוויה המובילה לתגובות של היאחזות ורתיעה לניסיון הישיר. על ידי הכרת הניסיון עם תודעה מאוזנת ושוות נפש מתאפשרת לנו חווית גופנו ותודעתנו בבהירות ואינטימיות גדולות מתמיד. אנו מבססים את התרגול בשיעור על הטכניקה הפשוטה והנפלאה של מודעות לנשימה. כשהיא מרוכזת היטב בנשימה מתבהרת התודעה ושוקטת. עם תודעה שלווה זו אנו יכולים לפנות לבחינתם הקרובה של אבני הבניין של הניסיון, ולבסוף ליישם את ההבנה והראייה שהושגו בתרגול בישיבה במסלולם המאתגר של חיי היום יום.

שי למד ותרגל מדיטציה במנזרים בודהיסטים תאילנדיים קוריאנים יפניים ובורמזים. לפרטים נוספים דברו עם שי: 054-774-3830


לביא – ויניאסה יוגה טלפון 050-654-2960

 


נדב רייך, טלפון – 052-5659818.

יוגה היא השקטת תנודות התודעה. כה אמר פטנג'לי. אז מה?…  אני צועד בדרך היוגה כבר מעל לעשור, והאמת? אני עדיין לא בטוח מהי היוגה, אבל אני מתחיל להבין לאן היא מכוונת. אני יודע שהתרגול הפיזי תורם לתודעה שקטה יותר. לא כי מישהו סיפר לי, אלא בגלל שאני עושה זה כבר זמן מה. לא תמיד התרגול מביא שקט, אבל כשאין שקט, אני יודע שאין שקט. ושזה בסדר. כי זה מה שיש כרגע.

הבודהה לימד שהדרך לשחרור טמונה בראיית הדברים כפי שהם. הכלי העיקרי להתמודדות עם סערות החיים הוא תשומת לב. בפאלי, שפת הבודהה, המילה היא SATI, מהשורש של זיכרון. תשומת לב משמעה להיזכר. להיזכר בטבענו, להיזכר שאנו יכולים לראות את הדברים נכוחה. כאשר נראה אותם כך, נוכל לקבלם ולפעול באופן מיטיב, עם עצמנו ועם שאר העולם.

התרגול הפיזי והתרגול המנטלי נפגשים על המזרן. תשומת הלב עוזרת לדייק את תנועתנו ולקבל את גופנו כפי שהוא ברגע זה. התנועה והחיבור לנשימה עוזרים בהשקטת התודעה.

פעם חשבתי שהדרך היא מכאן לשם, אל החופש. היום אני מבין שהדרך היא משם לכאן, אל אותו החופש. אומרים שהדרך חכמה מההולך בה, ואני? אני ממשיך לצעוד, כי אני סומך על הדרך ועל אלו שהלכו בה לפני, וכי אני יודע שהיא מובילה לשחרור. 


גילי נאמן


מורה מוסמכת ליוגה בוגרת יוגה מאלה
 R.C.HOM הומאופתית קלאסית באגודה
השילוב של היוגה עם הידע הרפואי טיפולי רוחני שרכשתי במשך יותר מעשור נותן לי את יכולות להגיע אל היוגה מהיבט טיפולי\טראפוייטי. 
יוגה למרכזי גמילה,יוגה ילדים,לגיל הזהב
יוגה טראפיה, יוגה ויניאסה, יוגה ילדים, יוגה ערסלים,yoga danc.
יוגה דאנס היא שיטה משלבת ריקוד, תנועה נשימה, קצב ומוזיקה מיוחדת.
הריקוד הוא חלק מחיי גדלתי לתוך פלמנקו קלאסי פאנקי מזרחי אוריינטלי ומודרני, התעמלות קרקע אליפות ישראל . השילוב של אלו גרם לי לחפש דרך בא היוגה תוכל להתבטא דרך הקצב.
מתאים למי שרוצה להתאהב בגוף שלו
להסיר מחסומים ולנועה בחופשיות להשתחרר.
דרך העלאת הפראנה (האש) 
לאזן את הגוף המיינד 
הקלילות השמחה
היוגה עבורי היא דרך חיים.. 
התרופה לגוף ולנשמה

טלפון 052-579-7515

 


אגנסיה סדובסקי  052-661-5991