ABOUT

לכל סטודיו יש סיפור

וזה הסיפור של הסטודיו שלנו: 

בשנת אלפיים וחמש רוקסי הגשימה חזון, להקים בית ספר להכשרת מורים ליוגה.  

בעיירת החוף הקסומה מכמורת היא שיפצה מבנה שהתאים לה בדיוק במידה: קנתה מזרונים, סידרה פינת קבלה, תלתה שלט "יוגה מאלה" בכניסה וחיכתה לתלמידים שיגיעו. 

הם הגיעו במאות.  

קרוב לשני עשורים רוקסי היתה השראה עבור תלמידיה הרבים, השראה של חיים מלאים ביוגה, בתנועה, נשימה והקשבה. זו היתה תקופה ארוכה ונפלאה עם הרבה מאוד תלמידים.  

לאחד מתלמידיה קראו ניר. מיד כשעבר לעמק חפר הוא נרשם ללימודי הוראת יוגה. הוא התחיל בקורס מתחילים ואז מתקדמים אחר כך מאסטרס, כולם אצל רוקסי במכמורת.  

נרקם ביניהם קשר טוב וחברי, בעצם לכולם היה קשר טוב עם רוקסי, אבל ניר היה רוצה להגיד שאותו היא העריכה במיוחד! ניבאה לו גדולות! אבל האמת היא, שכולם רצו שזה מה שרוקסי תחשוב עליהם. 

שלוש שנים של לימודים הסתיימו. ניר הרגיש שהלימודים הטיבו איתו, שהוא מצויד בידע וכלים ואיזון ואמונה בריאה שיעזרו לו להמשיך לפתח את העסק שלו, שיש בו מעקרונות היוגה. 

וכך המשיכו השניים לצעוד כל אחד בנתיבו: ניר הפיק אירועי בריאות בארץ ובחו"ל, ורוקסי הכשירה מורים ליוגה. 

בפברואר האחרון רוקסי התקשרה לניר וסיפרה לו שהיא לוקחת הפסקה מבית הספר ליוגה, ומיד אח"כ הציעה לו לקחת את הסטודיו אליו. 

הוא התלבט וחשב והתרגש מאוד מההצעה. לנהל את הסטודיו בו הוא למד בעצמו את הוראת היוגה, בו היוגה הפכה משמעותית בחייו, עד כדי כך שהמשיך להעביר אותה הלאה בריטריטים שלו, את המקום שרוקסי הפיחה בו חיים מלאי שמחה והשקעה ומחשבה, את המקום הקסום והמיוחד והחד פעמי הזה היא מציעה לו לקחת. "קח" היא אמרה לו, והוא התלבט וחשב והסתכל ביומן. ואז הוא ראה, וואי מה הוא ראה, שסורנטו, העסק המתוק שהקים חוגג השנה עשר. צריך להבין משהו – עשר שנים בחיים של עסק זה כמו מאה בחיים של בן-אדם. לשרוד ככה, באופן כה הירואי ואמיץ. מלחמות, וקורונה, מעברי משרדים, עובדים, שינויים שיכולים לחסל עסק, גם אם הוא טוב מאוד וכוונתו טהורה. 

הוא חשב על זה ואמר שסורנטו, העסק שלו, הוכיח את עצמו מאוד ושהסטודיו זאת המתנה שלו ליומולדת עשר. הוא כאילו עמד במבחן זמן סודי וצלח אותו בעוצמה, ועל זה מגיע לו להתרחב ולהגשים חלום עתיק – להקים סטודיו לקהילת המתרגלים של סורנטו. 

עשר שנים זה לקח ובסוף זה הצליח, למספרים עגולים יש כח על וזה הקסם שלהם.

אנחנו צריכים לחגוג אותם. 

הסטודיו שלנו במכמורת

סורנטו - מהפכה של בריאות

בכל פרויקט או אירוע הייתה זאת התשוקה שהובילה אותנו. אנחנו מתרגלים, נושמים וחיים את עולמות התוכן שבהם אנחנו עוסקים.

וולנס זה אורח חיים והמטרה שלנו היא להעביר ולשתף את כל הטוב שקיים בעולם הזה הלאה, על ידי אירועים ופעילויות שהמשתתפים יוכלו לחוות אותם בעצמם.

מהפכת הוולנס של סורנטו מגיעה לכל מקום. אצלכם במשרד, בחופשה ברחבי העולם, בפסטיבלים המשלבים אורח חיים בריא או בסדנאות יומיות ברחבי הארץ.

אנחנו בסורנטו מזמינים אתכם לקחת הפסקה מהמרוץ היומיומי, לשים בצד את הדאגות והלחצים ולהצטרף למסע של אורח חיים בריא עם דגש על גוף בריא ונפש שלווה.

האירועים של סורנטו