צוות קורס המורים

רוקסי

מלמדת אסנה פרניימה ומדיטציה, פילוסופיה של היוגה ומיניות מקודשת

רוקסי מלמדת קורסי מורים מאז 2013. ומופיעה בפסטיבלים וסדנאות בארץ ובחו"ל. סגנונה הייחודי, גרם לאלפי התלמידים שלמדו אצלה לאורך השנים להתאהב ביוגה.


רוקסי: "לקורס קוראים קורס מורים ליוגה, אך באותה המידה אפשר לקרוא לו: “כיצד לחשוף את האושר הפנימי הנצחי" או, "צפייה ב’אמת’ המתעוררת בתוכך".

מטרתו של לימוד אמיתי (True Teaching), אינה רק להעניק לתלמיד כלים ואפשרויות לחיים טובים יותר. לימוד אמיתי משנה לחלוטין את הדרך בה אנו מסתכלים על ידי פקיחת העיניים שלנו אל מה שבאמת נמצא כאן ועל ידי כך שהוא מכוון אותנו אל הכרת הטבע העמוק והאמיתי ביותר שלנו.
באופן אידיאלי מכוון אותנו לימוד זה אל הכרת העצמי הרוחני שלנו.

מיניות מקודשת ופוריות
במשך אלפי שנים קיבלה המיניות האנושית שם רע. היא הוכרזה מלוכלכת וטמאה על ידי הממסד הפטריארכלי ונידונה לקיום במחשכים.
לפני עידנים, הוחזקה המניות על ידי נשים, שהבינו את הקסם והמסתורין של הבאת חיים לידי קיום פיזי. כיום, כדי להשיב לנו את כוחנו כבני אנוש, עלינו לגלות מחדש מערכת אמונה זו, שכמעט והוכחדה, את אותו הקסם של האנרגיה הנשית הנשגבת, כפי שהיא מתגלמת בכל תפארתה בטבע.

בעז אגמון

מלמד, תזונה אורח חיים יוגי, והבנה יוגית של טכנולוגיה

.
תזונה נלמדת בכדי לאפשר לנו לשמור על גוף  בריא כדי שנתפנה  לעבודה רוחנית עמוקה.

כיום, בשונה מהעת העתיקה, על היוגי המודרני להבין את הסביבה בה הוא חי ונושם בכדי לשמור על בריאות, מרץ וחיוניות על פני שנים.

ללימוד והבנה של מערכת העיכול הגעתי לאחר שנים רבות של בעיות קיבה, שנפתרו כמעט כבמטה קסם, כשהתחלתי ליישם את "תורת ההגיינה הטבעית”. 

בקורס אני מלמד את מה שהיוגי המודרני צריך לדעת כדי לשרוד ולשגשג בשנים הראשונות של חייו (עד הגיעו לגיל 100), כדי שיוכל להתפנות ללימודי הרוח בגוף בריא ונקי ממחלות.

יונתן שרף

מלמד אנטומיה

אנטומיה נלמדת בעולם המערבי כבר מאות שנים. שרטוטים של שרירים כמו אלה שצייר לאונרדו דה וינצ’י הם עדיין הבסיס להבנה מעמיקה של הגוף וכיצד הוא נע. כמורים ליוגה נלמד איך זזים השרירים והמפרקים השונים במהלך התרגול. נלמד איך להימנע מפציעות ואיך לרפאן על ידי תנועה נכונה.

יונתן: אני מטפל בהידרותרפיה משנת 2011, וואטסו, וואטרדאנס, עיסוי שוודי ותאילנדי. כמו כן אני סטודנט שנה ד׳ לרפואה אוסטאופתית.
אני לומד ומתרגל ריפוי במגע מאז שנת 2011 , במים ומחוץ למים, ומאמין כי כל מטפל באשר הוא, חייב להיות בעל ידע רחב ועמוק באנטומיה ופיזיולוגיה של גוף האדם.


התשוקה הגדולה שלי בחיים היא חקר גוף האדם ודרך הבריאות והריפוי הטבעי.
אני מאמין כי נפש בריאה שוכנת בגוף בריא וגוף בריא הינו גוף שהוא יציב חזק ותנועתי.

אני מאחל לכל לומדי האנטומיה בקורס שידעו להפיק מידע מרתק זה את המירב וכן שישמש אותם נאמנה בהמשך דרכם כמורים ליוגה.

אביב שניר

מלמדת אנטומיה

פיזיותרפיסטית, מורה לויניאסה יוגה, האתה יוגה, ין יוגה
נשים בהריון ולאחר לידה ויוגה שיקומית

בלימודי הפיזיותרפיה גיליתי תשוקה לאנטומיה, לתורת התנועה ולחקירת האופן בו אנחנו נעים בעולם. חיבור של שני העולמות מוביל אותי מידי יום בבניית תרגול אסאנה, בהנחיה וביכולת להתאים תרגול פיזי לכולם.
אני מאמינה כי הגוף הוא השער, הדרך בה אנשים רבים ניגשים ופוגשים את היוגה ואת עצמם , יוצרים חיבור מהחוץ אל הפנים. הנגשת התרגול לכל אדם מאפשרת לכולם לגלות את הקסם שביוגה.
אני דוגלת בהתאמת התרגול לאדם ולא בהתאמת האדם לתרגול ובכך נוצרת התמדה לאורך זמן, מניעת פציעות, ותמיכה בריפוי מצבים קיימים
מתרגשת לחלוק ידע ולימוד, תשוקה וחיבור עם כל מי שמסתקרן לשמוע.