סדנאות

הסדנאות הקרובות

סדנה עם רוקסי שבת 17.11.18

לפרטים לחץ

 12.05 Swami Yogaratna Saraswati 

לפרטים

להרשמה (מחיר מיוחד למנויי יוגה מאלה)

או בארגון מורי היוגה בטל: 053-3352940  

 ימים א',ב', ה' 10:00-14:00 ושלישי 16:00-19:00 

כמה מילים על סוואמי יוגרטנה, מתלמידתה, רותי סודק:

 "כשנסעתי להודו ב1992 ללמוד להיות מורה ליוגה, לא ידעתי לאן אני נוסעת. כתבתי מכתבים לכמה מקומות שהתעניינתי בהם, וחיכיתי לתגובות. המכתב שקיבלתי חזרה מסוואמי יוגהרטנה היה כל כך מזמין, כל כך מלא רוך ואהבה, שלא היתה שאלה כבר לאן אני מגיעה, ועד היום אני מברכת ברכה ענקית על כך ששם נחתתי.

בסוואמיג׳י מצאתי אישה שבאמת אכפת לה מכל אחד, וגם מהסביבה. אישה שאוהבת אנשים ואת הטבע. כבר ב1993 היא היתה בתהליך בניית חווה המבוססת על פרמהקאלצ׳ור, ששם תוכל לקיים את הקורסים שלה בסביבה טבעית, וללמד את המקומיים על קיימות. היא תמיד התייחסה לכל אחד בכבוד ובאהבה, אף פעם לא התנשאה, היתה מורה מעולה, ועשתה את כל מה שיכלה להטיב עם אחרים. והכל עם חוש הומור וקלילות. את זה היא המשיכה במרכז שהקימה לאחר מכן בגוקרנה, ששם היא מלמדת יוגה ויוזמת מגוון גדול של פעילויות חברתיות שמשפרות את חיי האנשים, החיות והסביבה שבקרבתם היא חיה.

כשאני מתרגלת מדיטציית ״מטה״ וצריכה לראות בעין של המחשבה מישהו שהיטיב עם חיי, הbenefactor, זאת תמיד סוואמיג׳י.

על אף שסוואמיג׳י לימדה אותי יוגה, והרבה אספקטים פחות שכיחים של היוגה — קריות, מדיטציות מהטנטרות, יוגה נידרה, וסידרות האסונות המיוחדות לשושלת סאטיננדה — אני אומרת שהיא לימדה אותי בעיקר להיות מורה ליוגה, איך להתנהג עם אנשים, איך להיות בת-אדם שאיכפת לה, אדם יותר טוב."

 פרטים נוספים על הסוואמי והסדנאות בהמשך המייל.

הרשמה ופרטים בטלפון 050-8941331

אם אתם מנחי סדנאות ורוצים לעשות עמנו סדנאות אנא בדקו את דף ההשכרות.